Talk.pl :: Wróć


A miało być pięknie...

Czy to moja wina, że każdy mięsień mojego ciała przy najmniejszym ruchu potwornie mnie boli, głowa mi zaraz wybuchnie i wylecą z niej fajerwerki, a do tego spałam dziś 12 godzin i mam humor nie do obdarzania uśmiechem całego świata? Tak się po prostu dzieje i już, więc proszę o niezarzucanie mi winy za swój stracony czas.
Ze świąt pozostał już tylko ogryzek, taki do wyrzucenia, a ludzie nadal go jedzą i jedzą, głupi. Będę miała wystrzałowego sylwestra, spędzę go przed tym samym ekranem, w który teraz się gapię, będę jadła pyszne ciasto mamuśki i wpatrywała się we wszystkie czerwone słoneczka gg wspaniale bawiących się osób. O jedenastej położę się spać, aby za godzinę obudziło mnie szczekanie przerażonego psa i fajerwerki. Kto myśli, że będzie miał fajniejszego sylwestra, niech napisze komentarz, i tak nie uwierzę.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów



31.12.2005 :: 13:11 :: 62.29.133.85

Kraska

Hmm...myślę, że mój sylwester będzie lepszy, bo będę się bawiła, tańczyła, podjadała pyszności i czekała na przyjście nowego i mam nadzieję, że szczęśliwego nowego roku! I choć tobie chodziło o co innego mówiąc:
30.12.2005 :: 18:02 :: abzp54.neoplus.adsl.tpnet.pl

iga

wiesz,już mnie to zaczyna wnerwiać,ze co ci komenta ładnego napisze -to sie nie doda!!No shiet...więc będac w przekonaniu ,ze tego komenta tesh nie zoabczysz...pozdrawiam Cię serdecznie
30.12.2005 :: 17:37 :: ph40.slupsk.sdi.tpnet.pl

Rozjechany

Oceniono.

http://no-censoir.prv.pl
30.12.2005 :: 17:24 :: 62.29.133.84

skazana na rock

świetnie a teraz przezywam kryzys jak te biedne jajko
30.12.2005 :: 15:53 :: abyv211.neoplus.adsl.tpnet.pl

kradziej

drogi komentarzu jak nie chcesz se doda twoja sprawa!
Talk.pl :: Wróć
Blogi
znajomi i nieznajomi
Kraska
Skazana na rocka
Jarzynka
Iga
Kradziejka
Filips
Emilka
Ona lubi placki
Ona też
Giotta
Alone
Lateralus
Wędrowycz


Muzyka
...bo to jedyny sens życia
Pearl Jam
System Of A Down
Green Day
Grzegorz Turnau
The Beatles
Metallica
Coma
Radio Bez Kitu
AntyRadio

Wejdź
i zobacz, jeśli nie chcesz, zamknij oczy
Gimnazjum 3
HIPPISI.PL
Moje wiersze
Zastosuj Domofon :P



{archiwum}


JA
Jedyna, niepowtarzalna.
Lubię oryginalność.
Lubię melancholię.
Lubię spontaniczność.
Lubię być sama kiedy jest ciemno.
Lubię poezję.
Lubię lubić coś, czego inni nie lubią lubić.
...
Kocham muzykę.



Moje

by Choina
for cukier-puder