Talk.pl :: Wróć


"Nauczyłem się umierać w sobie
Nauczyłem się ukrywać cały strach..."

Chciałabym. Jak wilk stepowy. Wiem, on się pogrążył, utonął, zginął w swoim smutku w swojej nienawiści do siebie. Jednak wolałabym ponad wszystko wyzywać i nienawidzić siebie niż dawać upust pesymizmowi, goryczy, apatiii obwiniając i ignorując innych. Tak nie można. Nie, nie, coś więcej. Ja tak nie chcę. Zgubiłam coś co by mnie w tej chwili skłoniło do zmiany. Nie wystarcza mi moja własna perswazja. Jak wilk stepowy w pewnej chwili dochodzę do wniosku - potrzebuję kogoś, a być może czegoś? Jak to otrzymać? Skąd?
Wychodzi na to że wciąż mam za mało chociaż dziś otrzymałam nowy kubek, świeczki, serię książek której kompletnie nie chcę, poza tym dostałam sporą porcję tlenu, bliskość bliskich(doprawdy?), sporo uśmiechów, kilka "cześć" na gg i pozwolenie na kolejny dzień. Nie umarłam? Powinnam być z tego dumna czy dziękować za łaskę? Co za różnica, nie jestem zdolna ani do tego ani do tego. Tylko wciąż chcę więcej. Chcę kogoś podobnego. Sama jeszcze nie wiem po co, ot tak po prostu - chcę. Próżność? Zapachowe świeczki?

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów



04.02.2006 :: 21:57 :: host-81-190-128-101.olsztyn.mm.pl

keska

Nie, po prostu od chwili napisania notki do chwili edycji potrafi się wydarzyć tyle rzeczy, że notka wydaje mi się niepasująca, nieodpowiednia, głupia - nie wiem, za każdym razem inaczej. Więc napisałam nową, pasowała mi do nowych myśli. Trochę dziwne, masz rację.
04.02.2006 :: 09:57 :: abyf138.neoplus.adsl.tpnet.pl

kradziejka

czemu edytujesz swoje notki? to takie troche dziwne jakbys sie wstydziła tego co wczesniej napisałas ale cóż
wielu rzeczy nie rozumiem
03.02.2006 :: 21:25 :: 62.29.133.84

skazana na rock

biore Jacusia i ide na techno..yeah! skaczemy do góry ludzie!
wiesz jak usłyszałam tą piosenke tera to już nie mam smuta tylko coś pomiędzy nim a głupawką..
yeah..
03.02.2006 :: 19:31 :: bzq138.internetdsl.tpnet.pl

shakira

stara stara stara piosenka jest z przedszkola!!!! fajny bloga a jeszcze zajebistrzy szablon<hahaha> looknij na mojego bloga papipapi;*;*;*;*;*
Talk.pl :: Wróć
Blogi
znajomi i nieznajomi
Kraska
Skazana na rocka
Jarzynka
Iga
Kradziejka
Filips
Emilka
Ona lubi placki
Ona też
Giotta
Alone
Lateralus
Wędrowycz


Muzyka
...bo to jedyny sens życia
Pearl Jam
System Of A Down
Green Day
Grzegorz Turnau
The Beatles
Metallica
Coma
Radio Bez Kitu
AntyRadio

Wejdź
i zobacz, jeśli nie chcesz, zamknij oczy
Gimnazjum 3
HIPPISI.PL
Moje wiersze
Zastosuj Domofon :P



{archiwum}


JA
Jedyna, niepowtarzalna.
Lubię oryginalność.
Lubię melancholię.
Lubię spontaniczność.
Lubię być sama kiedy jest ciemno.
Lubię poezję.
Lubię lubić coś, czego inni nie lubią lubić.
...
Kocham muzykę.



Moje

by Choina
for cukier-puder