Talk.pl :: Wróć


Dzień Byłych Nauczycieli, o tak z pewnością, a przy okazji Dzień Zmiennych Nastrojów, Dzień Publicznego Smiechu, Dzień Chodzenia Przed Siebie i...

Głupawka :) Pozytywna głupawka, całkiem niegroźna, a nawet pożądana, bo od rana zaatakował mnie smut złośliwy, paskudna odmiana, charakteryzująca się przeżutami z zarażonego na inne osoby. Więc po południu ubrałam się i wyszłam. Nie wiedziałam, gdzie pójdę, poszłam przed siebie i smut się dawał jeszcze we znaki. Ale za pomocą Green Daya, mokrych włosów i szczęśliwego zbiegu okoliczności Kasia "po" była zupełnym przeciwieństwem Kasi "przed" Na mojej drodze zaczęły się pojawiać dziwne osobistości. Byli to głównie dresiarze popisujący się swoim wspaniałym chodem a la King Kong oraz niezwykłymi ruchami żuchwy powstałymi pod wpływem gumy do żucia. I nagle bardzo się zdziwiłam samej sobie, bo zaczęłam się głośno śmiać, zatrzymałam się i spojrzałam na ludzi dookoła - i śmiałam się, po prostu się śmiałam, a ludzie odwracali się i patrzyli jakoś tak spode łba. Uśmiechałam się do nich - oni rzucali mi spojrzenie znaczące tyle co "Odwal się". Hm, no cóż.
Ale potem czekała mnie większa niespodzianka. Otóż naprzeciwko mnie, w czerwonej kurteczce szedł sobie szanowny Pan Jeg******, były nauczyciel znienawidzonego przedmiotu jakim była historia. Ale - o dziwo - nie poznał mnie, tylko badawczo spojrzał, więc co miałam robić? Oczywiście że go śledziłam :] Po dosyć udanym pościgu postanowiłam wracać i znowu dopadła mnie zbawcza głupawka (może trochę za dużo antybiotyku na smuta?), śmiałam się do ludzi, śmiałam się z ludzi, w tej chwili nie rozumiałam ich pośpiechu, ponurości.
No ale cóż, wróciłam, a w domu dostałam numer gg wielebnego Pana Jabł********, który nauczał informatyki i przy okazji dowiedziałam się że "zna pana tadzia b dobrze" (czyt. zna ul. Pana Tadeusza bardzo dobrze)...
Jeee gram na gitarze! Umiem zagrać dwie piosenki! Jeee! Dobra, idę bo czuję że niedobrze się dzieje...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów



09.02.2006 :: 19:04 :: 62.29.133.85

mara

widzę, też nie za bardzo przepadasz za szeleszczącymi dresikami :D I kolejna rzecz, która nas łączy :) Trzymaj sie
Talk.pl :: Wróć
Blogi
znajomi i nieznajomi
Kraska
Skazana na rocka
Jarzynka
Iga
Kradziejka
Filips
Emilka
Ona lubi placki
Ona też
Giotta
Alone
Lateralus
Wędrowycz


Muzyka
...bo to jedyny sens życia
Pearl Jam
System Of A Down
Green Day
Grzegorz Turnau
The Beatles
Metallica
Coma
Radio Bez Kitu
AntyRadio

Wejdź
i zobacz, jeśli nie chcesz, zamknij oczy
Gimnazjum 3
HIPPISI.PL
Moje wiersze
Zastosuj Domofon :P



{archiwum}


JA
Jedyna, niepowtarzalna.
Lubię oryginalność.
Lubię melancholię.
Lubię spontaniczność.
Lubię być sama kiedy jest ciemno.
Lubię poezję.
Lubię lubić coś, czego inni nie lubią lubić.
...
Kocham muzykę.



Moje

by Choina
for cukier-puder